Nogometni klub Klokočevac

srijeda, 24.03.2010.

JŽNL 18.KOLO

KLOKOČEVAC – Igralište Stjepan Celizić Bajdo
Gledatelja 100
Sudac: Ptičar (Kloštar Ivanić)
Pomoćnici: Tišljar (Ivanić Grad) i Rožić (Buševec)
Strijelci: 0:1 Vratarić(65), 0:2 Žlender(70), 0:3 Jordan(82)
KLOKOČEVAC: Čalić, Salopek, Dam. Celizić, Dan. Celizić, Janžić, Sokolović, Matijaščić (od 65. Brajković), Kos (od 72. Kulašević), Beloša (od 77. Petrić), Gestić (od 85. Kušter), Ćosić (od 57. M. Bošnjak)
Trener: Ferdo Kamenčić
TOP: Bugarin, I. Meglajec (od 68. Dakić), Vranešić (od 46. Puntarec), G. Meglajec, Klingor, Vratarić, Krnjić (od 46. Vukas), Žižić (od 73. Skukan), Žlender, Lisec (od 46. Maceković), Jordan
Trener: Milan Končarević
Crveni karton: Končarević(78)

T A B L I C A

1. TOP 17 12 3 2 50-14 39
2. SAVSKI MAROF 17 12 2 3 48-20 38
3. SLOGA 17 10 3 4 37-24 33
4. VRH 17 7 8 2 33-22 29
5. JAMNICA 17 8 5 4 34-24 29
6. DINAMO-HIDREL 17 8 0 9 35-42 24
7. KLAS 17 7 2 8 31-31 23
8. BSK 17 6 4 7 25-22 22
9. RUGVICA 17 6 3 8 30-29 21
10. OSTRNA 17 5 6 6 26-30 21
11. SAVA 17 6 3 8 21-29 21
12. MLADOST 17 5 4 8 32-32 19
13. KLOKOČEVAC 17 5 2 10 21-38 17
14. NAFTAŠ IVANIĆ 17 4 4 9 21-43 16
15. ZRINSKI TEHNOVENT 17 4 3 10 23-49 15
16. JASKA 17 4 2 11 28-46 14

- 15:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 12.03.2010.

UTAKMICE NK KLOKOČEVAC U OŽUJKU

RASPORED NATJECANJA JŽNL-a


Parovi za XVII kolo: O D G O Đ E N O

Kraljev Vrh VRH KLOKOČEVAC Ned 14.03. 15:00
Kerestinec TOP KLAS Ned 14.03. 15:00
Novo Čiće DINAMO-HIDREL OSTRNA Ned 14.03. 15:00
Ivanić Grad NAFTAŠ IVANIĆ MLADOST Sub 13.03. 15:00
Rugvica RUGVICA BSK Ned 14.03. 15:00
Pisarovina JAMNICA SAVSKI MAROF Sub 13.03. 15:00
Križ SLOGA JASKA Sub 13.03. 15:00
Farkaševac ZRINSKI TEHNOVENT SAVA Ned 14.03. 15:00

***********************************************************************

Parovi za XVIII kolo:

Klokočevac KLOKOČEVAC TOP Ned 21.03. 15:00
Drenje SAVA VRH Ned 21.03. 10:00
Mičevac KLAS DINAMO-HIDREL Ned 21.03. 15:00
Ostrna OSTRNA NAFTAŠ IVANIĆ Ned 21.03. 15:00
Obrezina MLADOST RUGVICA Ned 21.03. 15:00
Brdovec BSK JAMNICA Ned 21.03. 15:00
Savski Marof SAVSKI MAROF SLOGA Sub 20.03. 15:00
Jastrebarsko JASKA ZRINSKI TEHNOVENT Sub 20.03. 15:00

***********************************************************************

Parovi za XIX kolo:

Novo Čiće DINAMO-HIDREL KLOKOČEVAC Ned 28.03. 16:00
Kerestinec TOP VRH Ned 28.03. 16:00
Ivanić Grad NAFTAŠ IVANIĆ KLAS Sub 27.03. 15:00
Rugvica RUGVICA OSTRNA Ned 28.03. 16:00
Pisarovina JAMNICA MLADOST Sub 27.03. 15:00
Križ SLOGA BSK Sub 27.03. 15:00
Farkaševac ZRINSKI TEHNOVENT SAVSKI MAROF Ned 28.03. 16:00
Jastrebarsko JASKA SAVA Sub 27.03. 15:00

***********************************************************************
NK JASKA SVOJE UTAKMICE KAD JE DOMAĆIN IGRA SUBOTOM POPODNE !!











JUNIORI NSZŽ

Parovi za XII kolo:

Klokočevac KLOKOČEVAC TOP Sub 20.03. u 16.00
Križ SLOGA OSTRNA Ned 21.03. u 10.00
Bregana BREGANA BSK Sub 20.03. u 16.00
Kl.Ivanić KLOŠTAR DINAMO-HIDREL Sub 20.03. u 16.00
Kraljev Vrh VRH SAVSKI MAROF Sub 20.03. u 16.00
Zdenci VATROGASAC SAVA Sub 20.03. u 16.00


JUNNIORI NSZŽ-e

Parovi za XIII kolo:

Ostrna OSTRNA KLOKOČEVAC Sub 27.03. u 16.00
Brdovec BSK SLOGA Sub 27.03. u 16.00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL BREGANA Sub 27.03. u 16.00
Savski Marof SAVSKI MAROF KLOŠTAR Sub 27.03. u 16.00
Drenje SAVA VRH Sub 27.03. u 16.00
Zdenci VATROGASAC TOP Sub 27.03. u 16.00




MLAĐI PIONIRI i PIONIRI 2 LIGA NSZŽ-e

Parovi za XIV kolo:

Bedenica STRMEC DUGO SELO II Sub 20.03.u 10 i 11.30
Kl.Ivanić KLOŠTAR VELIKA MLAKA Sub 20.03.u 10 i 11.30
Jastrebarsko JASKA MRACLIN Ned 21.03.u 10 i 11.30
Rugvica RUGVICA MLADOST Sub 20.03.u 10 i 11.30
Novo Čiče DINAMO-HIDREL POLET Sub 20.03.u 10 i 11.30
Vukovina JELAČIĆ KLOKOČEVAC Sub 20.03.u 10 i 11.30
Stupnik STUPNIK GRANIČAR Sub 20.03.u 10 i 11.30


MLAĐI PIONIRI i PIONIRI 2 LIGA NSZŽ-e

Parovi za XV kolo:

Velika Mlaka VELIKA MLAKA DUGO SELO Sub 27.03.u 10 i 11.30
Mraclin MRACLIN KLOŠTAR Sub 27.03.u 10 i 11.30
Obrezina MLADOST JASKA Sub 27.03.u 10 i 11.30
Buševec POLET RUGVICA Sub 27.03.u 10 i 11.30
Klokočevac KLOKOČEVAC DINAMO-HIDREL Sub 27.03.u 10 i 11.30
Tučenik GRANIČAR JELAČIĆ Sub 27.03.u 10 i 11.30
Stupnik STUPNIK STRMEC Sub 27.03.u 10 i 11.30




I ŽNL ZAPAD PRSTIĆI 2009/10

Parovi za IX kolo:

Kozlikovo DINAMO(0) ZRINSKI TEHNOVENT Ned 28.03.2010 11:00
Klokočevac KLOKOČEVAC BESTOVJE Ned 28.03.2010 11:30
Bregana BREGANA SAVA Sub 27.03.2010 13:00




I ŽNL ZAPAD LIMAČI 2009/10

Parovi za XI kolo:

Klokočevac KLOKOČEVAC SLOGA-SUZA Ned 28.03.2010 12:30
Bestovje BESTOVJE SAVA Ned 28.03.2010 09:00
Okić DINAMO(O) TOP SUB 27.03.2010 14:00
Galgovo GALGOVO BREGANA SUB 27.03.2010 14:00
Farkaševac ZRINSKI TEHNOVENT STUPNIK SUB 27.03.2010 14:00
Brezje SLOGA RAKITJE SUB 27.03.2010 14:00



II VETERANSKA LIGA NSS 2009/10

Parovi za X kolo:

Klokočevac KLOKOČEVAC RAJSKA JEZERA GALGOVO Sub 27.03.2010 17:00
Novaki NOVAKI SKAUT HORTI Sub 27.03.2010 17:00
Bregana BREGANA RAKITJE Sub 27.03.2010 17:00
Konščica KONŠČICA RAKOV POTOK Sub 27.03.2010 17:00

- 05:42 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ODGODA UTAKMICA JŽNL SENIORA ZBOG VREMENA

Zbog vremenskih neprilika (velike količine snijega ) Odbor za hitnost NSZŽ-e na svojoj sjednici održano 10. ožujka 2010. Donosi odluku :

Odgađaju se utakmice SENIORA I MLADEŽI NSZŽ-e koje su se trebale odigravati ovoj vikend ( 13 - 14. ožujka ) .

Prvenstvo se nastavlja naredni vikend prema objavljenom rasporedu , a odgođene utakmice odigrat će se tijekom mjeseca travnja što će klubovi biti na vrijeme obaviješteni

- 05:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 09.03.2010.

Raspored JUNNIORI NSZŽ-e

Parovi za XII kolo:

Klokočevac KLOKOČEVAC TOP Sub 20.03. u 16.00
Križ SLOGA OSTRNA Ned 21.03. u 10.00
Bregana BREGANA BSK Sub 20.03. u 16.00
Kl.Ivanić KLOŠTAR DINAMO-HIDREL Sub 20.03. u 16.00
Kraljev Vrh VRH SAVSKI MAROF Sub 20.03. u 16.00
Zdenci VATROGASAC SAVA Sub 20.03. u 16.00



Parovi za XIII kolo:

Ostrna OSTRNA KLOKOČEVAC Sub 27.03. u 16.00
Brdovec BSK SLOGA Sub 27.03. u 16.00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL BREGANA Sub 27.03. u 16.00
Savski Marof SAVSKI MAROF KLOŠTAR Sub 27.03. u 16.00
Drenje SAVA VRH Sub 27.03. u 16.00
Zdenci VATROGASAC TOP Sub 27.03. u 16.00

- 15:42 - Komentari (0) - Isprintaj - #

RASPORED NATJECANJA JŽNL-a

Parovi za XVII kolo:

Kraljev Vrh VRH KLOKOČEVAC Ned 14.03. 15:00
Kerestinec TOP KLAS Ned 14.03. 15:00
Novo Čiće DINAMO-HIDREL OSTRNA Ned 14.03. 15:00
Ivanić Grad NAFTAŠ IVANIĆ MLADOST Sub 13.03. 15:00
Rugvica RUGVICA BSK Ned 14.03. 15:00
Pisarovina JAMNICA SAVSKI MAROF Sub 13.03. 15:00
Križ SLOGA JASKA Sub 13.03. 15:00
Farkaševac ZRINSKI TEHNOVENT SAVA Ned 14.03. 15:00



Parovi za XVIII kolo:

Klokočevac KLOKOČEVAC TOP Ned 21.03. 15:00
Drenje SAVA VRH Ned 21.03. 10:00
Mičevac KLAS DINAMO-HIDREL Ned 21.03. 15:00
Ostrna OSTRNA NAFTAŠ IVANIĆ Ned 21.03. 15:00
Obrezina MLADOST RUGVICA Ned 21.03. 15:00
Brdovec BSK JAMNICA Ned 21.03. 15:00
Savski Marof SAVSKI MAROF SLOGA Sub 20.03. 15:00
Jastrebarsko JASKA ZRINSKI TEHNOVENT Sub 20.03. 15:00

- 15:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA XVI kolo rezultati

Drenje SAVA KLOKOČEVAC 2 1
Mičevac KLAS VRH 1 2
Ostrna OSTRNA TOP 2 5
Obrezina MLADOST DINAMO-HIDREL 2 4
Brdovec BSK NAFTAŠ IVANIĆ 3 1
Savski Marof SAVSKI MAROF RUGVICA 4 1
Jastrebarsko JASKA JAMNICA 1 1
Farkaševac ZRINSKI TEHNOVENT SLOGA 1 3



T A B L I C A


1. TOP 16 11 3 2 47-14 36
2. SAVSKI MAROF 16 11 2 3 43-20 35
3. SLOGA 16 10 3 3 37-19 33
4. JAMNICA 16 8 5 3 33-21 29
5. VRH 16 7 7 2 32-21 28
6. KLAS 16 7 2 7 29-28 23
7. DINAMO-HIDREL 16 7 0 9 32-40 21
8. RUGVICA 16 6 2 8 28-27 20
9. OSTRNA 16 5 5 6 25-29 20
10. SAVA 16 6 2 8 20-28 20
11. BSK 16 5 4 7 22-21 19
12. MLADOST 16 5 3 8 30-30 18
13. KLOKOČEVAC 16 5 2 9 21-35 17
14. NAFTAŠ IVANIĆ 16 4 3 9 20-42 15
15. ZRINSKI TEHNOVENT 16 4 2 10 22-48 14
16. JASKA 16 4 1 11 27-45 13

- 15:30 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 08.03.2010.

MLAĐI PIONIRI i PIONIRI 2 LIGA

Vukovina JELAČIĆ KLOKOČEVAC Sub 20.03.u 10 i 11.30

- 13:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

JUNIORI NSZŽ

Klokočevac KLOKOČEVAC TOP Sub 20.03. u 16.00

- 13:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

KUP NSSamobora - juniori

KUP NS SAMOBOR Juniori 2009/10 Parovi za III kolo:
Klokočevac KLOKOČEVAC SAVA Čet 08.04.2010 16:30
Rakitje RAKITJE SLOGA-SUZA Čet 08.04.2010 16:30

- 13:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 02.03.2010.

RASPORED NATJECANJA JŽNL-a PROLJEĆE 2010

XVI KOLO
Drenje SAVA KLOKOČEVAC Ned 07.03. 10:00
XVII KOLO
Kraljev Vrh VRH KLOKOČEVAC Ned 14.03. 15:00
XVIII KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC TOP Ned 21.03. 15:00
XIX KOLO
Novo Čiće DINAMO-HIDREL KLOKOČEVAC Ned 28.03. 16:00
XX KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC NAFTAŠ IVANIĆ Sub 03.04. 16:00
XXI KOLO
Rugvica RUGVICA KLOKOČEVAC Ned 11.04. 16:00
XXII KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC JAMNICA Ned 18.04. 16:30
XXIII KOLO
Križ SLOGA KLOKOČEVAC Sub 24.04. 16:30
XXIV KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC ZRINSKI TEHNOVENT Ned 02.05. 17:00
XXV KOLO
Jastrebarsko JASKA KLOKOČEVAC Ned 09.05. 10:00
XXVI KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC SAVSKI MAROF Ned 16.05. 17:00
XXVII KOLO
Brdovec BSK KLOKOČEVAC Ned 23.05. 17:30
XXVIII KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC MLADOST Ned 30.05. 17:30
XXIX KOLO
Ostrna OSTRNA KLOKOČEVAC Ned 06.06. 17:30
XXX KOLO
Klokočevac KLOKOČEVAC KLAS Ned 13.06. 17:30

- 00:01 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 01.03.2010.

SENIORI JŽNL 2009/2010

Pobjedom 2:3, na gostovanju kod obrezinske Mladosti, TOP je osigurao jesenski naslov prvaka Jedinstvene županijske nogometne lige. Drugoplasirani Savski Marof uvjerljivo je, s čak 6:1 ispratio Naftaš Ivanić, Klokočevac je s 3:1 poražen kod Klasa, a Zrinski je identičnim rezultatom poražen na domaćem terenu od Jamnice.

Ostali rezultati 15. kola; Ostrna - Vrh 1:1, BSK - Dinamo Hidrel 4:1, Jaska - Rugvica 3:1 i Sloga - Sava Drenje 1:0.

TOP je osvojio jesenski naslov s 33 osvojena boda. Savski Marof je drugi s bodom manje, a Sloga Križ je treća s tri boda manje od TOP-a. Jesensku polusezonu Klokočevac je završio na 12 mjestu sa 17 osvojenih bodova dok je Zrinski Tehnovent pretposljednji sa samo 14 bodova.


T A B L I C A


1. TOP 15 10 3 2 42-12 33
2. SAVSKI MAROF 15 10 2 3 39-19 32
3. SLOGA 15 9 3 3 34-18 30
4. JAMNICA 15 8 4 3 32-20 28
5. VRH 15 6 7 2 30-20 25
6. KLAS 15 7 2 6 28-26 23
7. RUGVICA 15 6 2 7 27-23 20
8. OSTRNA 15 5 5 5 23-24 20
9. MLADOST 15 5 3 7 28-26 18
10. DINAMO-HIDREL 15 6 0 9 28-38 18
11. SAVA 15 5 2 8 18-27 17
12. KLOKOČEVAC 15 5 2 8 20-33 17
13. BSK 15 4 4 7 19-20 16
14. NAFTAŠ IVANIĆ 15 4 3 8 19-39 15
15. ZRINSKI TEHNOVENT 15 4 2 9 21-45 14
16. JASKA 15 4 0 11 26-44 12

- 23:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

JUNIORI NSZŽ

1. BSK 11 9 0 2 34-12 27
2. KLOŠTAR 11 8 3 0 26-7 27
3. VATROGASAC 11 8 1 2 40-16 25
4. OSTRNA 11 6 2 3 22-13 20
5. KLOKOČEVAC 11 6 0 5 30-20 18
6. BREGANA 11 6 0 5 21-16 18
7. SAVSKI MAROF 11 5 0 6 16-18 15
8. DINAMO-HIDREL 11 4 1 6 14-18 13
9. SAVA 11 3 1 7 16-37 10
10. SLOGA 11 2 2 7 12-22 8
11. TOP 11 2 0 9 16-31 6
12. VRH 11 1 2 8 11-48 5

- 23:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

II. VETERANSKA LIGA NSS 2009/10

1. RNK SKAUT HORTI 9 4 5 0 23-13 17
2. RAKITJE /-1/ 9 5 2 2 17-12 16
3. RAKOV POTOK 9 4 2 3 16-16 14
4. GALGOVO 9 3 2 4 19-20 11
5. NOVAKI 9 3 2 4 18-20 11
6. BREGANA 9 3 2 4 27-30 11
7. KLOKOČEVAC RAJSKA JEZERA 9 3 1 5 23-27 10
8. KONŠČICA 9 2 2 5 14-19 8

- 23:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

I. VETERANSKA LIGA NSS 2009/10

1. SAMOBOR 8 8 0 0 36-6 24
2. SAVA 8 5 0 3 20-8 15
3. ŠD KLADJE 8 5 0 3 13-11 15
4. SLOGA 8 4 1 3 22-21 13
5. MLADOST 8 3 2 3 15-26 11
6. CROATIA(S) 8 3 0 5 22-18 9
7. ZRINSKI TEHNOVENT 8 3 0 5 16-18 9
8. BESTOVJE 8 3 0 5 15-24 9
9. SAMOBORSKI OTOK 8 2 1 5 7-25 7
10. SAVA/M/ 8 2 0 6 9-18 5 (-1)

- 23:40 - Komentari (0) - Isprintaj - #

I ŽNL ZAPAD LIMAČI

1. ZRINSKI TEHNOVENT 10 10 0 0 60-2 30
2. SAVA 10 7 1 2 43-12 22
3. BESTOVJE 10 7 0 3 43-16 21
4. SLOGA-SUZA 10 6 2 2 41-19 20
5. GALGOVO 10 6 1 3 27-16 19
6. RAKITJE 10 4 1 5 22-40 13
7. STUPNIK 10 4 0 6 12-26 12
8. KLOKOČEVAC 10 3 2 5 24-30 11
9. BREGANA 10 3 1 6 16-42 10
10. DINAMO(O) 10 2 0 8 8-18 6
11. TOP 10 2 0 8 14-62 6
12. SLOGA 10 1 2 7 18-45 5

- 23:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

I ŽNL ZAPAD PRSTIĆI 2009/2010

1. ZRINSKI TEHNOVENT 8 6 1 1 30-8 19
2. SAVA 8 6 0 2 17-8 18
3. BREGANA 8 5 1 2 16-6 16
4. BESTOVJE 8 3 1 4 10-13 10
5. DINAMO(O) 8 1 2 5 11-12 5
6. KLOKOČEVAC 8 0 1 7 5-42 1

- 23:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

PIONIRI 2. LIGA NSZŽ

1. MLADOST 13 12 0 1 54-14 36
2. KLOŠTAR 13 12 0 1 42-5 36
3. POLET 13 11 0 2 78-16 33
4. VELIKA MLAKA 13 8 2 3 52-21 26
5. JELAČIĆ 13 8 1 4 47-21 25
6. JASKA 13 7 0 6 34-26 21
7. RUGVICA 13 6 0 7 30-48 18
8. STRMEC 13 4 1 8 32-40 13
9. MRACLIN 13 4 1 8 31-42 13
10. DINAMO-HIDREL 13 4 1 8 28-45 12 (-1)
11. DUGO SELO II 13 4 0 9 23-47 12
12. STUPNIK 13 3 1 9 18-48 10
13. KLOKOČEVAC 13 2 2 9 19-49 8
14. GRANIČAR 13 1 1 11 7-73 4

- 19:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #

MLAĐI PIONIRI 2. LIGA

1. VELIKA MLAKA 13 12 0 1 76-7 36
2. JASKA 13 10 1 2 54-14 31
3. RUGVICA 13 10 1 2 44-13 31
4. KLOŠTAR 13 7 4 2 37-13 25
5. STUPNIK 13 7 2 4 48-14 23
6. DUGO SELO II 13 6 2 5 31-37 20
7. POLET 13 5 4 4 27-20 19
8. MLADOST 13 5 2 6 32-57 17
9. STRMEC 13 5 1 7 26-41 16
10. DINAMO-HIDREL 13 4 3 6 31-34 15
11. KLOKOČEVAC 13 4 2 7 21-39 14
12. MRACLIN 13 2 2 9 20-48 8
13. JELAČIĆ 13 1 1 11 14-54 4
14. GRANIČAR 13 0 1 12 8-78 1

- 19:15 - Komentari (0) - Isprintaj - #

MLAĐI PIONIRI 2. LIGA

1. VELIKA MLAKA 13 12 0 1 76-7 36
2. JASKA 13 10 1 2 54-14 31
3. RUGVICA 13 10 1 2 44-13 31
4. KLOŠTAR 13 7 4 2 37-13 25
5. STUPNIK 13 7 2 4 48-14 23
6. DUGO SELO II 13 6 2 5 31-37 20
7. POLET 13 5 4 4 27-20 19
8. MLADOST 13 5 2 6 32-57 17
9. STRMEC 13 5 1 7 26-41 16
10. DINAMO-HIDREL 13 4 3 6 31-34 15
11. KLOKOČEVAC 13 4 2 7 21-39 14
12. MRACLIN 13 2 2 9 20-48 8
13. JELAČIĆ 13 1 1 11 14-54 4
14. GRANIČAR 13 0 1 12 8-78 1

- 19:15 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 26.02.2010.

Godišnja Skupština nogometnog kluba Klokočevac

U subotu 27.veljače sa početkom u 18.00 sati u prostorijama društvenog doma na Klokočevcu održati će se godišnja skupština nogometnog kluba Klokočevac člana JŽNL-e.

- 07:57 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se